Carlo Ancelotti mówił o zniesieniu zakazu transferowego i sankcjach nałożonych przez FIFA na początku tego sezonu wobec zakupu Gaëla Kakuty.
Sportowy Trybunał Arbitrażowy ogłosił w czwartek, że Chelsea nie naruszyła żadnego z przepisów w związku z zakontraktowaniem młodego Francuza i Włoch najzupełniej w świecie zgadza się z tą decyzją.
„To ważne. Klub pracował nad tym we właściwy sposób″ mówi Ancelotti. „Nie popełniliśmy błędu, nie zrobiliśmy czegoś złego. Chcieliśmy kupić dobrego gracza, jakim jest Kakuta, i podążyliśmy poprawną drogą.″
„To dobrze. Teraz mamy możliwość myślenia nad zakupami nowych zawodników, ale musimy rozważyć, kto jest dla nas najlepszy.″
„Mamy jednak na to czas″ zauważa. „Obecnie musimy pozostać skupieni na Lidze Mistrzów, Premier League i Pucharze Anglii.″
Lato wydaje się więc być pracowitsze dla działaczy Chelsea pod względem sprowadzania do składu nowych twarzy niż miało to miejsce w styczniu.
Data: 07.02.2010, 10:23 Autor: Ex Źródło: chelseafc