Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

De Bruyne: Swoją grą odpowiedziałem Mourinho

Kevin De Bruyne wierzy, że odpowiedzią na krytykę ze strony Jose Mourinho jest jego obecna forma w Manchesterze City.

 

Były gracz Chelsea powrócił do Premier League zeszłego lata, dzięki transferowi do Manchesteru City wartemu 55mln funtów, zaledwie 18-miesięcy po tym, jak odszedł ze Stamford Bridge za zaledwie 18mln funtów. 

 

Według Mourinho Belg nie był gotowy do gry w pierwszej jedenastce i tym samym De Bruyne zaliczył zaledwie dwa występy w pierwszej składzie Chelsea, zanim ostatecznie odszedł do niemieckiego Wolfsburga.  

 

"Wcześniej nie mogłem nic powiedzieć, bo nie grałem" - powiedział 25-latek w rozmowie z Daily Mail

 

"Jeśli on [Mourinho] mówi coś prasie, oni w to uwierzą, bo to jest jedyna rzecz jaką usłyszą, jedyny dowód." 


"Ale nie wierzę, że jestem taki jak powiedział. Zawszę chcę grać. Mam dopiero 25 latek i zagrałem w karierze setki meczów, więc myślę, że odpowiedziałem mu dość dobrze." 

 

"Podczas pobytu w Chelsea miałem już na koncie wiele występów. Nie uważałem się za zwykłego 20-latka, bo zagrałem już wiele meczów w Belgii, a później na wypożyczeniu w Niemczech." 

 

"Sądzę, że w Chelsea mieli o mnie inną opinię ode mnie. Byłem młody, ale już doświadczony. Jeśli przebiłbym się z drużyn młodzieżowych, może wtedy zadowoliłoby mnie 10 występów w sezonie." 

 

"Uważałem się za gotowego do gry. Według nich [Chelsea] byłem za młody, ale moim zdaniem nigdy nie jest się za młodym. Jeśli jesteś gotowy, jesteś gotowy." 

 

"Myślę, że Eden Hazard był w tym samym wieku co ja gdy grał regularnie, więc to dla mnie dziwne, że jeden zawodnik jest za młody, a inny nie. To tylko inny sposób, żeby powiedzieć ci, że nie jesteś wystarczająco dobry." 


De Bruyne prawdopodobnie opuści derbowe starcie w ramach Pucharu Ligi przeciwko swojemu byłemu trenerowi z powodu kontuzji. Belg, który strzelił również decydującego gola w ligowym meczu przeciwko Manchesterowi United, twierdzi że nie chowa urazy do Jose Mourinho: 

 

"Teraz ludzie postrzegają mnie w zupełnie inny sposób, niż rok temu. Bardzo dużo może zdarzyć się przez rok. Każdy miał swoją opinię o moim odejściu z Chelsea, więc cieszy mnie, że ludzie zmienili swoje zdanie." 

 

"Nie mam żadnego problemu z Mourinho. W pewnym sensie to było dobre doświadczenie. Pomogło mi to uświadomić sobie, jak powinienem się zachowywać." 

 

"Wiele się o sobie nauczyłem dzięki temu i cieszę się ze swojej decyzji o odejściu." - zakończył Belg.

Źródło : SkySports

25.10.2016 | 13:41 | Starkiller
0 komentarzy
Szukaj według tagów:
De Bruyne, Mourinho, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !