Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Branislav Ivanović
Autor Wiadomość
Sauron35 
hurroo !

Wysłany: Wto Sty 15, 2008 6:39 pm   Branislav Ivanović

Branislav Ivanović

Branislav Ivanović (ser. Бранислав Ивановић, ur. 22 lutego 1984 w Sremskiej Mitrovicy) piłkarz serbski grający na pozycji środkowego obrońcy. Mierzy 188 cm wzrostu, waży 84 kg.

Kariera klubowa

Ivanović jest wychowankiem klubu SREM Sremska Mitrovica wywodzącego się z jego rodzinnego miasta. W 2002 roku zadebiutował w jej barwach w rozgrywkach drugiej lidze. W sezonie 2002/2003 był podstawowym zawodnikiem zespołu, a zimą 2004 przeszedł do stołecznego OFK Belgrad. W OFK Branislav także wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce i w pierwszym sezonie zajął 4. miejsce w lidze. Sukces ten powtórzył z OFK także w sezonie 2004/2005. W OFK spędził także rundę jesienną sezonu 2005/2006. W zespole tym wystąpił łącznie w 55 ligowych meczach i zdobył 5 goli.

Zimą 2006 Ivanović przeszedł do rosyjskiego Lokomotiwu Moskwa. Moskiewski klub zapłacił za niego milion euro. W Premier Lidze Serb zadebiutował 19 marca w przegranym 0:1 meczu z Krylią Sowietow Samara, a swojego pierwszego gola zdobył w kwietniowych wygranych 3:2 derbach z CSKA Moskwa. Przez cały sezon był podstawowym zawodnikiem i filarem linii obrony Lokomotiwu, z którym zajął 3. miejsce w lidze. Jego dobrą grą zainteresowali się też menedżerowie Chelsea F.C., Manchesteru United oraz Juventusu Turyn.

Kariera reprezentacyjna

W 2006 roku Ivanović był kapitanem młodzieżowej reprezentacją Serbii U-21 na Mistrzostwach Europy U-21 w Portugalii. Tam wystąpił w czterech spotkaniach i strzelił jednego gola w wygranym 2:0 grupowym meczu z Portugalią. Z Serbią dotarł do półfinału. Rok później wystąpił na Mistrzostwach Europy U-21 2007 w Holandii i tym razem wywalczył wicemistrzostwo Europy. Za swoją postawę został nagrodzony wyborem do Najlepszej Jedenastki turnieju.

W pierwszej reprezentacji Serbii Ivanović swój pierwszy mecz rozegrał 8 czerwca 2005 roku, a jego rodacy zremisowali wówczas 1:1 z Włochami. Obecnie jest członkiem kadry walczącej o awans do Euro 2008.

źródło: http://pl.wikipedia.org/w...v_Ivanovi%C4%87

A więc teraz serb przyszedł do Chelsea... jestem niezmiernie ciekaw co wniesie ten transfer do Chelsea. Drugi Vidić? Kompletny niewypał? To już pozostawiam wam... no nic, zapraszam do komentowania!

Piszę poprawnie po polsku
.

Thimesh 
Negator

Wysłany: Wto Sty 15, 2008 6:52 pm   

Nie przesypiamy okienka transferowego, to dobrze. Mówi się, że drugi Vidic. Fajnie by było, ale nic o tym kolesiu nie wiem. Warunki fizyczne ma całkiem niezłe. Kariera też całkiem ładnie mu się układa. Jeszcze na plus jest jego wiek- niecałe 24 lata.

chelsea16 

Wysłany: Wto Sty 15, 2008 8:31 pm   

No fajno by było, jakby by\ł taki 2-gi Vidić (albo i lepszy :cfc1: ) No, bo ja to o nim nic nie wiem, jakiś Bronek Iwański :razz: . Nie obił mi się o uszy.

Thimesh napisał/a:
Jeszcze na plus jest jego wiek- niecałe 24 lata.

To jak to jest możliwe:

Sauron35 napisał/a:
Rok później wystąpił na Mistrzostwach Europy U-21 2007 w Holandii

??? No bo to trochę dziwne. A i mam nadzieję, że gra też na bokach...

lulek16 

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 2:11 am   

Mi się wydaje, że kupiliśmy go z powodu kontuzji Terrego. On będzie pauzował (podobno) do końca sezonu. Więc przyda nam się środkowy obrońca.
chelsea16 napisał/a:
A i mam nadzieję, że gra też na bokach...

no, to by był duży plus :wink:
Thimesh napisał/a:
Jeszcze na plus jest jego wiek- niecałe 24 lata.

Jak na obrońce to nawet jest bardzo młody, wszystko przed nim :wink:

booch 

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 10:58 am   

Weź czasami wejdź na chelsea.pl poczytaj newsy a będziesz wiedzieć co nie co na temat ....

chelsea16 

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 2:25 pm   

booch napisał/a:
Weź czasami wejdź na chelsea.pl poczytaj newsy a będziesz wiedzieć co nie co na temat ....

Że niby ja? :evil:

lulek16 

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 4:37 pm   

booch napisał/a:

Nie wiem o co ci chodzi :?: :?:
'cause Chelsea, Chelsea is our name

kasia s 
Huckleberry

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 8:38 pm   

Uderz w stół a nożyce sie odezwą :grin:

Marcus007 
Przemytnik Cebuli

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 10:34 pm   

Terry coś koło miesiąca będzie pauzował. I to było na stronce;P

A Bronek? Cóż ja nic o nim nie wiem...no ale jako fanowi Chelsea pozostaje mi wierzyć, że tak jak mówicie to drugi Vidic;)

Boniek-8 
Only Chelsea!!!

Wysłany: Sro Sty 16, 2008 10:39 pm   

Z kompilacji z nim wynika że jest, bardzo, bardzo waleczny i sie poświęca. To bardzo dobrze :D przyda nam się taki zawodnik zwłaszcza ze moze grać w środku jak i na bokach obrony. Zobaczymy jak sie przystosuje do gry na wyspach, ale ja mysle że po nie długim czasie przebije sie do pierwszej jedenastki. Pożyjemy zobaczymy...

Odpowiedz do tematu